• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Arçelik Buzdolabı ünlem işareti silme

Arçelik Buzdolabı ünlem işareti silme

Buzdolabı makinesi zaman içerisin de kullanımdan kaynaklı arızalar meydana getirmeye başlar ve bu arıza ve ya hasarlar da buzdolabı makinenizin ömrünü kısalmasına ve kullanım açısından sağlığınızı tehdit etmeye başlamaktadır. 

Buzdolabı makineniz de görülen en büyük sorunlardan biri de ünlem işareti sinyalidir. Bu cihazınız da gördüğünüz ünlem işareti sinyali buzdolabınızın derecesel anlam da olumsuz bir performans sergilediğini göstermektedir. Buzdolabı makinenizin üzerin de bu ünlem işareti sinyali yanıp sönüyor ise buzdolabınızın soğutma derecesini düşürmeniz gerektiğinin göstergesidir çünkü bu durum cihazınızın sıcaklık konusun da büyük bir artış sergilediğinin göstergesidir. 

Bu gibi sorunlar da kendinizin müdahale etmesi yanlıştır aksi taktir de buzdolabı makinenize bilmediğiniz konularca müdahale de bulunmanız sizlerin cihazınızı sağlıklı bir şekilde kullanım açısından olumlu bir etki yaratmaz. Bizlere 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz zaman ulaşabilmeniz mümkündür bizler sizlere çok daha kaliteli bir şekilde hizmet vermek amacıyla ve çözüm odaklı olarak sürekli aktif bir şekilde çalışmaktayız. Bizlere internet sitemiz de mevcut olan arıza hasar kaydı formu doldurarak irtibata geçebilir dilerseniz telefon numaramızdan arayarak çağrı merkezimizde aktif bir şekilde çalışan personellerimize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bizler % 100 memnuniyet içerikli ve çözüm odaklı olarak çalışmakta ve 1 yıl işçilik artık orijinal yedek parça garantisi vermekteyiz. 
SERVİSİ TIKLA ARA