• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Arçelik buzdolabının alt kısmı soğutmuyor

Arçelik buzdolabının alt kısmı soğutmuyor

Buzdolabı makinesi zaman içerisin de ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte bir çok boyutta bir çok renkte ve birçok boyutta üretimi sağlanmış ve hemen hemen her evde kamusal şirketler de işletme faaliyeti gösteren mekanlar da restaurantlar da avmler de aktif bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Arçelik buzdolabı makineniz zaman içerisin de kullanımdan kaynaklı ve ya yetersiz yapılan bakımından kaynaklı ortaya büyük problemler niteliğinde arızalar meydana getirmeye başlar. 

Bu sorunlardan biri ise Arçelik buzdolabı makinenizin alt kısmının soğutma görevini verimli bir şekilde yerine getiremiyor olmasıdır. Bu sorunun bizzat kaynağı soğuk sıcak etkisini derecesel anlam da makine içine yayan borulardan kaynaklıdır. Bu boru denilen parça buzdolabı makinenizde ki soğukluğu yayan fan etkisiyle çalışan ve soğukluğu ile besinleri koruyan bir parçadır. Zaman içerisinde fanın işlemini gerçekleştirdiği sırada boruların içinde buzlanma meydana gelmektedir ve boruların tıkanmasına sebep olmaktadır. Bundan dolayı buzluk görevi gören raf kısmındaki soğuk derecesi normal iken aşağı raf kısımdaki günlük kullanım kısmı soğutma görevini yerine getirmez. Bu sorun karşısında yapmanız gereken en doğru şey bizlere bir telefon ile ulaşmak ve teknik servisten destek almanızdır. 

Bizler sizlere sunmuş olduğumuz % 100 memnuniyet garantisi ile Arçelik buzdolabı makinenizin tamiratını onarımını bakımını yapmakta ve 1 yıllık işçi ve orijinal yedek parça garantisi vermekteyiz.
SERVİSİ TIKLA ARA