• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Beko buzdolabı çalışmıyor

Beko buzdolabı çalışmıyor

Beko buzdolabı makineniz çalışmıyor ise herhangi bir arıza ve ya hasar meydana getirmiş olduğu için çalışmıyor olabilir. Bu arıza kompresörde olmuş olabilir buzdolabı makinesinin ana parçası kompresörde sorunun meydana gelmiş olması ana motorun olumsuz bir şekilde işlev gerçekleştirmesine de sağlamaktadır. Bu gibi durumlar da Beko buzdolabı makinenizin neden çalışmadığına dair buzdolabı makinenizi inceleyerek kontrol etmelisiniz. sorunun kaynağını çözmeniz neler yapabileceğinizi de ön plana çıkarmış olacaktır. 

Elektriksel bir kaynaktan dolayı hasar ve ya arıza meydana getirmiş ise elektrik ile ilgili bilgili kişi ve ya kişilerden teknik destek sağlamanız gerekmektedir. Sorun elektriksel bir bağlantıdan kaynaklanmıyor ise bizzat bizimle iletişime geçmenizi ve teknik servisten destek almanızı öneririz. Sizlere 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunmaktayız bundan dolayı bizlere ulaşmanız oldukça mümkün ve kolaydır. Telefon numaramız aracılığı ile çağrı merkezimize ulaşabilir ve ya internet sitemiz üzerinden arıza hasar kaydı formunu doldurarak destek talebinizi sunabilirsiniz. 

Sizlere % 100 memnuniyet içerikli hizmetler sunmaktayız ve 1 yıl işçilik ve orijinal yedek parça garantisi vermekteyiz. Beko buzdolabınızın her türlü bakımını onarımını tamiratını gerçekleştirmekte ve sağlıklı bir şekilde kullanmanızda öncüyüz. İstanbul’un Anadolu yakasının tüm semtlerinde aynı gün içerisinde teknik servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere kolay ve sağlıklı bir şekilde iletişim kurmak adına evlerinizin mevkilerine yakın 20 şubemiz bulunmaktadır.
SERVİSİ TIKLA ARA