• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Beko buzdolabı E4 hatası

Beko buzdolabı E4 hatası

Beko buzdolabı makinesi teknolojinin gelişimi ile birlikte bazı arızalar ve ya büyük hasarlar meydana getirdiği zamanlar da arıza kodları ortaya çıkarmakta ve bu koda göre arızanın sebebiyeti açık bir şekilde anlaşılmaktadır. 
Bu arızalardan biri ise beko buzdolabı makinenizde sinyal uyarı niteliği taşıyan e4 hatasıdır. Bu hatanın sebebi beko buzdolabı makinenizin üst kısmında ki buzlanma var iken alt günlük kullanım kısımda ve rafların bulunduğu dolapta soğutma işlemini iş faaliyeti olarak verim sağlayamıyor ve ya soğuğu iletemiyor ise bu kodu direk olarak arıza niteliğinde uyarı olarak ortaya çıkarır. Bu tür arızaların meydana gelmesinde ki asıl sorun beko buzdolabınızda ki defrost ısıtıcı ve ya termal sigorta arızaları meydana getirmesinden kaynaklanmaktadır. 

Bu gibi arıza içerikli durumlar da kendiniz müdahale etmemeli beko buzdolabınızın elektrik kaynağını sağlayan prizden fişini çekmeli ve direk olarak en kısa zaman da bizlere irtibata geçiniz. Bizler % 100 memnuniyet içeren teknik servis hizmetimizle sizlerin beko buzdolabınızda ki görülen ısıdan kaynaklı dondurma özelliğini yerine getiremeyen ve arıza meydana getirmiş olan ana parçayı büyük bir titizlikle onarımını bakımını değişimini tamiratını yapmaktayız. Bu sayede sağlıklı bir şekilde müdahale de bulunarak sizlerin beko buzdolabı makinenizi daha uzun süreli bir şekilde kullanmanız açısından büyük bir yardımcı olmuş oluruz.
SERVİSİ TIKLA ARA