• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Bosch no frost buzdolabı üst kısmı Soğutmuyor

Bosch no frost buzdolabı üst kısmı Soğutmuyor

Buzdolabı makinesi günlük kullanım açısından çok öenmli bir cihazdır ve bazen arıza niteliğinde sorunlar ortaya koyarak bizlerin kullanım açısından zorluklar çıkartmaktadır. Bu sorunlardan biri ise bosch nofrost buzdolabı makinenizin üst kısmının soğutmuyor olmasıdır. Böyle durumla karşı karşıya kaldığınız zaman ilk olarak buzdolabı makinenizin içindeki tüm besinlerini çıkartınız ve elektrik konusunda bağlantısı olan fişi prizden çıkartınız ve 4 saat boyunca o şekilde kapılarının ağzı açık bir şekil de bekletiniz. 

4 saat sonra buzdolabı makinenizin fişini prize sağlam bir şekilde takınız ve soğutma yapıp yapmadığını kontrol ediniz. Bosch nofrost buzdolabı makineniz çalıştığı esnada kapaklarının lastik kısımlarını kontrol ediniz ve dolap kapaklarını sağlam bir şekilde kapattığınızdan emin olunuz. Daha sonra sorun hala devam ediyor ise buzluk görevi gören raflara soğutma amacı ile sağlanan soğuk havanın yeteri kadar dondurucu olması için hava akımı göstermediğini fark edebilir ve buzluk kısmında koymuş olduğunuz besinlerinizin donma işlevini gerçekleştirmediğini görebilirsiniz. Bunun sebebi soğuk hava fanında oluşan aşırı buzlanmadan kaynaklı bir tıkanıklıktır. 

Bu gibi bir durum da bizleri erken bir zaman içerisin de arayınız. Bizler % 100 memnuniyet içerikli ve 1 yıllık işçilik ve orijinal yedek parça garantisi sunmaktayız. Bizlere internet sitemiz aracılığı ile irtibata geçebilir dilerseniz telefon numaramız ile arayabilirsiniz. 
SERVİSİ TIKLA ARA