• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Buzdolabı çalışıyor ancak Soğutmuyor

Buzdolabı çalışıyor ancak Soğutmuyor

Buzdolabı makineniz zaman içerisinde çalışma faaliyetini olumsuz oluşturabilecek arıza hasar niteliğinde ortaya çıkarabilir. Bunlardan biri ise buzdolabı makinenizin çalışıyor olması ama buna rağmen yetersiz ısıda soğutma fonksiyonu göstermesi. Çalışma esnasında göstermiş olduğu  işlevsel belirtilerin de bu tarz iletim sorunları meydana getirmesi halin de yardımcı sargıyı devreye sokan ana parça rolenin arıza meydana getirmiş olması olabilir ,kompresör denilen parçanın sargılarının hasarlı ve ya arızalı olması olabilir, kompresör parçasının mekanik açıdan sıkışmaya uğramış olması olabilir ve ya kalkış kapasitörünün arıza meydana getirmiş olabilir. 
Böyle bir sorun arıza hasar meydana getirmiş bulunmasın da bizlerden yani teknik servisimizden destek almanızı öneririz.
Bizler yapmış olduğumuz işte çözüm odaklı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

% 100 memnuniyet içerikli 1 yıl işçilik ve  kaliteli orijinal yedek parça garantisi vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmette her marka buzdolabı makinanızın bakımını onarımını tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Bizzat hasar arıza meydana getirmiş olan buzdolabı makinanızın tamiratını onarımını bakımını eğitimli ve konularca profesyonel usta bir şekilde işini titizlikle ve özverili bir şekilde yapan ekiplerimizce yapmaktayız. 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde çalışmakta ve sizlerle her daim iletişim içindeyiz. 

Birçok şekilde bizlerle hızlı bir şekilde iletişime geçebilmektesiniz. İnternet sitemizdeki bulunan arıza hasar kaydı formunu doldurabilir dilerseniz telefon numaramız aracılığı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.
SERVİSİ TIKLA ARA