• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Buzdolabında ünlem işareti neden yanar?

Buzdolabında ünlem işareti neden yanar?

Buzdolabı makinesi hemen hemen her ev de aktif bir şekilde kullanılan ve yiyeceklerimizin içeceklerimizin küflenmemesini kokmamasını bayatlamamasını bozulmasını engelleyen ve belli bir derece ısıyla içinde muhafaza edilen besinleri koruyan bir makinedir. Zaman içerisin de kullanımdan kaynaklı ve ya hasar oluşturabilecek şekilde kullanımdan kaynaklı sorunlar meydana getirmeye başlayabilir. Buzdolabı makinenizi daha sağlıklı ve uzun ömürlü bir şekilde kullanmak istiyorsanız eğer 6 ay da bir kere ve ya yıl da 1 kere bakımını onarımını tamiratını gerçekleştirmenizi teknik servis olarak önermekteyiz.

Buzdolabı cihazınız da ünlem işareti sinyali vermesinin sebebi cihazınızın ısıtma soğutma işlemin de bir problem meydana geldiğini göstermektedir. Buzdolabı makinenizin içindeki ısının artış gösterdiğini belirtmektedir. Bu durum da önerimiz dondurucu sıcaklığını düşürmenizdir. Eğer bu problem hala devam ediyorsa mutlaka bizleri aramanız gerekiyor demektir. Aksi taktir de buzdolabı makinanızın kullanım açısından işlevsel kombinasyonu verimsiz bir şekilde çalışma göstergesi sağlar. Bu gibi sorunlar da bizzat kendiniz müdahale de bulunmadan bizlere telefon etmeniz yeterlidir. Bizler sizlere % 100 memnuniyetle ve kesin çözüm olarak kaliteli hizmet sunmaktayız. 

7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde çalışmaktayız ve bizlere dilediğiniz zaman içerisin de ulaşmanız oldukça kolay ve mümkündür. 
SERVİSİ TIKLA ARA