• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Kola Dolabı, Sütlük, Buz Makinesi

Kola Dolabı, Sütlük, Buz Makinesi

Buz makinesi kola dolabı sütlük gibi makineler zaman içerisinde bazı teknik sorunlar meydana getirmeye başlar. Bunlar zamanla daha büyük sorunları meydana getirmeye başlayabilirler. Buz makineniz çalışmıyorsa eğer elektriklenmeden kaynaklı sorunlar ortaya çıkarıyor olabilir. Bu durumda elektrik geçişini sağlayan sigorta kutusunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu tarz durumlarda elektrik konusun da teknik servislerden destek almanız gerekmektedir. 

Buz makinenizin fan denilen parçası çalışmıyor ise muhafaza ettiğiniz içecekler soğuk bir şekilde tüketim sağlamanızı engeller. Aynı zaman da termostat da ve kompresör de sorunun olduğunu da gösterir. Fan parçasının verimli çalışmaması halinde termostat da ve kompresör de sorunun olması durumun da ilgili bağlantı kablolarını kontrol etmeniz gerekmektedir. Hasar oluşturmuş kabloların ve parçaların değiştirilmesi gerekmektedir. Sigorta attırma ve ya gürültülü bir şekilde çalışması ve ya bu tarz benzeri sorunlar oluşturması halin de bizlerden teknik servis desteği alabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde çalışmakta ve sizlere kaliteli %100 memnuniyet içerikli hizmetler sunmaktayız. İşlerini özverili bir şekilde ve titizlikle yapan profesyonel ekiplerimizle sizlere kaliteli bir şekilde teknik servis hizmeti sunmaktayız. 

Herhangi bir arıza hasar durumu yaşadığınız zaman bizlere telefon numaramız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bizlere internet sitemiz aracılığı ile hızlı arıza kaydı formunu doldurarak ve ya telefon numaramızdan çağrı merkezimize ulaşarak kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.
SERVİSİ TIKLA ARA