• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Vestel buzdolabı arıza kodları yd

Vestel buzdolabı arıza kodları yd

Her buzdolabı gibi Vestel buzdolabı makinesi de teknoloji çağına büyük bir adımla yaklaşarak çeşitli cihazsal özelliklere sahip olmuştur ve bu sayede geniş çaplı özellikleri ve tasarımı ile bazı arıza sebeplerini kodlamalar aracılığı ile betimlemiştir.
Vestel buzdolabı makinenizdeki oluşan arızadan kaynaklı olarak yansıyan YD kodun anlamı dondurucu bölümdeki soğukluğun yeterli olmadığının göstergesidir. Nedeni ise bu uyarıyı belirtmesinin sebebi uzun süreli elektrik kesintisi olayı gerçekleşmişse ve ya Vestel buzdolabı makineniz ilk defa çalıştırılıyorsa ortaya çıkar. 


PEKİ BU DURUMDA NE YAPMALIYIM ?


Bu durum da yapmanız gereken şeylerden biri dondurucu da muhafaza etmiş olduğunuz besinleriniz çözülmeye başlar bundan dolayı en kısa süre içerisinde tüketimini sağlamalısınız ve tekrardan dondurma işlemi uygulamamalısınız. Dondurucuda ki sıcaklık oranını bir süre arttırabilir ve ya yüksek oranda hızlı dondur özelliğine getirebilirsiniz. Verilmiş olan bir hata kodu doğrultusunda cihazınız da bir düzelme meydana gelmeden içine tekrardan besinlerinizi yerleştirmemelisiniz.

Vestel buzdolabı cihazınız uygulamış olduğunuz işlemden dolayı verimli çalışma sistemine tekrardan dönmüyor ise mutlaka bizlerle irtibata geçiniz. Bizler kontrollü ve titizlikle cihazınızın bakımını onarımını tamiratını gerçekleştirmekte ve sizlerin tekrar uzun süreli ve sağlıklı bir şekilde kullanmanız açısından büyük bir destek sağlamaktayız. Vermiş olduğumuz % 100 memnuniyet içerikli hizmetimiz de aynı zaman da 1 yıllık işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz.
SERVİSİ TIKLA ARA