• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Beyaz Eşya Tamircisi

Beyaz Eşya Tamircisi

Evlerde iş yerlerinde kurumsal şirketler de mutlaka kullanılan bir çok beyaz eşya vardır. Beyaz eşyalar buzdolabı çamaşır makinesi çamaşır kurutma makinesi bulaşık makinası derin dondurucu fırın davlumbaz mikser ekmek kızartma makinesi ankastre setler ocak fırın elektrikli süpürge meyve sıkacaları blendır mikrodalga fırın televizyon gibi cihazsal ve mekaniksel makinelerdir. Bu tarz makineler ve cihazlar elektrik iletişimi ile çalışırlar. Bir çok evde mutlaka bulunan vazgeçilmez her renge ve boyuta sahip teknolojiksel gelişmiş özelliklere sahip cihazlardır. Bu elektrikle çalışan cihazlar bir süre sonra sürekli kullanımdan kaynaklı olarak ortaya bir çok sorun çıkarırlar ve kullanım açısından sizlere olumsuz etkiler sağlar. Bizim firmamızın sağlamış olduğu hizmetlerle bu tarz sorunları ortadan kaldırıyor ve sizlere sağlıklı uzun ömürlü bir şekilde kullanacağınız cihazları sunuyoruz. 

Tek yapmanız gereken şey problem yaşadığınız cihazınızın elektriksel bir problem içeriyorsa eğer fişlerini çekip sigorta kutusundan kontrol etmeniz ve elektriksel konu içerdiği için herhangi bir elektrikçi personele danışmanız. Bu tarz konular da sorunlar hakkında bilgisi olan kişiye danışmak sizleri kötü bir sağlık sorunu ile karşı karşıya bırakmaz. Elektriksel değil de mekaniksel bir sorunsa eğer cihazınız ile ilgili olan teknik servisleri arayıp destek almanızı öngörüyoruz. Teknik servis olarak vereceğimiz kaliteli bir hizmetle sizlerin cihazlarını makinaları daha sağlıklı bir şekilde kullanmanıza aracı oluyoruz. Yapılması gereken tamiratı tadilatı bakımını onarımını yapıyoruz ve cihazınızda yaşadığınız sorunu ortadan kaldırıyoruz. Sizlerin burada en büyük göreviniz kullandığınız cihazın makinanızın temizliğini ayda bir kere belirlediğiniz bir gün içerisinde uygun bir şekilde gerçekleştirmeniz. Ayrıca kullandığınız cihazlar ve ya makineler sürekli aktif bir şekilde çalıştığı için mutlaka ayda bir kere ve ya yılda bir kere bakımını onarımı yapılması gerekmektedir. Tamiri bakımı onarımı yapılmamış cihazlar ve ya makinalar bir süre sonra çalışma faaliyetini olumsuz etkiler ve sizlere zorluk teşkil edebilirler. 

Vermiş olduğumuz hizmette 1 yıllık işçilik ve yedek parça garantisi veriyoruz. Ve her marka buzdolabı makinanızın tamiratı onarımını bakımını yapıyoruz. Bizlere tek bir telefon açmanız ve problemlerinizi söylemeniz destek istemeniz yeterlidir.

SERVİS NOKTALARIMIZ


SERVİSİ TIKLA ARA