• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Buzdolabı Onarım

Buzdolabı Onarım

Firmamız siz müşterilere yüksek kalite de ve sizlerin memnuniyetini önemseyerek hizmetler sunmaktadır. Her ne model renk özellik marka olursa olsun tüm buzdolabı makinalarının tamiratını tadilatını bakımını ve onarımını yapıyoruz. Firmamızca sunduğumuz tüm hizmetlerde ve tam donanım  içerikli tüm ürünler de siz müşterilerin memnuniyetini önemsiyoruz. 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi veriyoruz. Firmamız sürekli kendini yenileyen ve geliştiren yüksek prestijli kalite içeren donanımlara sahip olmaktadır ve siz müşterilerimize en iyi hizmet sunmak için en iyi ustalarca ve malzemelerce onarımlarını bakımlarını yapmaktadırlar. Buzdolabı makinanız sadece tamamen işlevini yitirdiği an da değil aynı zaman da çalışır durumdayken bile çalışma işlevinde olumsuz etkiler gösterebilir. 

Bundan dolayı buzdolabı makinanızı altı ay da bir kez ve ya yılda bir kez olsun onarımını bakımını yapmanız gerekmektedir. Bizler de firmamız olarak sizlerin yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz ve buzdolabı makinanız da herhangi bir problem doğrultusunda bizleri aramanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Buzdolabı makinanız sizlerin evlerin de ve iş yerleriniz de en aktif bir şekilde çalışan beyaz eşya niteliği taşıyan bir çok renklere özelliklere boyutlara sahip makinalardır. Her daim daha sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için ise temizliğine özen göstermeniz ve bakımını onarımını yapmanız gerekmektedir. Bu makinalar kullanım faaliyeti gösterdiği zamanlar da bile herhangi bir sorunu ortaya koyabilir ve onarım ihtiyacı teşkil ettirirler. Bakımını onarımını tamiratını tadilatını yaptırmak için biz teknik servislere danışmanızı öneriyoruz. Zira kendiniz müdahale etmeye çalıştığınız an da buzdolabı makinanızın ömrünü kısaltabilir ve kullanım açısından zorlaştırabilirsiniz. Bundan dolayı bu tarz durumlarda bizleri telefonla arayıp destek almanız gerekmektedir. 

Bizlerde istediğiniz yer de ve istediğiniz zaman da alıp sizin onayınız aracılığı ile bakımını onarımı yapmaktayız. Sizlerin onayı aldığımız an itibari ile konular açısından eğitimli ve bilgili ustalarımızla buzdolabı makinanızı kontrol ederek yapılması gerekenleri ve yaşadığınız problemi ve ya problemleri ele alarak onarımını bakımını yapmaktayız. Her ne olursa olsun siz müşterilerimizin yanınızdayız ve yapmış olduğumuz işin de arkasındayız. Amacımız siz müşterilerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması ve yaptığımız işten memnuniyet kazanmış olmanızdır.

SERVİS NOKTALARIMIZ


SERVİSİ TIKLA ARA