• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Isınmak biz canlıların en büyük ihtiyaç kaynağıdır. Ve bu durumda evlerimize kurduğumuz ısı kaynağımız makinemiz kombidir. Yazları ve kışları gerek sıcak su faaliyeti için gerek evimizin ısı ihtiyacını karşılaması için çok kullanırız. Özellikle kışın soğuk havaların kurtarıcısı olan kombilerimizi her gün olarak aktif bir şekilde kullanırız. Evimizin her köşesine döşenmiş petekler gün içerisinde evimizi sımsıcak bir hale getirir. Tabii bu soğuklardan kurtarıcı cihazımız bir süre sonra bizlere bazı sorunlar belirtmeye başlamaktadır. İşte bu tarz sorun teşkil eden durumlar da bizler devreye giriyor ve sizlerin kombilerini daha sağlıklı bir şekilde kullanmanıza aracı oluyoruz. Sizler bu tarz bakım gerektiren durumlar da bizleri arayarak teknik servis hizmetimizden yararlanıyor ve işini bilen kişiler tarafınca cihazlarınızı emin bir şekilde bakımını yaptırmış oluyorsunuz. Bizler sizlerin istediği zaman evlerine gelerek bakımı yapılması gereken kombi cihazınızın basınç ve değerlerini kontrol ederek değerlendiriyoruz. 

Aynı zamanda elektriksel olarak herhangi bir problemi olup olmadığını da kontrol etmekteyiz. Daha sonra konular hakkında bilgili ve eğitimli personellerimiz kombi cihazınızın diğer odalara da sıcaklık sağlaması için kaynak olan petek borularına kontrol etmekte ve bakımını onarımını yapmaktadır. Bu sayede kombi peteklerinizi daha sağlıklı bir şekilde kullanıma hazır olmuş olur. Bazı durumlar da sizler de kombinizin petek kaynaklarındaki havayı ve suyu alarak bakımını yapabilirsiniz. Bu tarz sorunları kışın yaşamanız sizleri olumsuz etkileyebilir ve ihtiyacınız olan ısınma faaliyeti gerçekleşmez. Bu yüzden sorun küçük bir şekilde teşkil ediyorsa bile mutlaka bakımı onarımı yapılmalıdır. Beyaz eşyalardan kombiye klimadan elektrik süpürgesine kadar bir çok evde iş yerinde kamusal şirketlerde kullandığınız elektriksel mekaniksel cihazlarınızı makinelerinizi tamirini onarımını bakımını tadilatını yapıyoruz. Siz müşterilerimizin memnuniyetini hep öncü biliyoruz ve işimizin arkasında da duruyoruz. 

Sağlamış olduğumuz ve faaliyete geçirmiş olduğumuz yüksek prestejli kalitemizle sizlere hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Herhangi bir buzdolabı gibi makinalarınız da yaşadığınız sorun doğrultusunda sizlerin sorunlarını özverili ve titiz işçiliğimizle son bulduruyoruz.

SERVİS NOKTALARIMIZ


SERVİSİ TIKLA ARA