• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Ocak Servisi

Ocak Servisi

Mutfaklarımızın ve beyaz eşyanın vazgeçilmez parçası olan ve bir çok yemeği tatlıyı çorbayı kızartmayı yaptığımız ve teknolojinin de gelişimiyle birlikte bir çok özellik kazanmış olan ocağınız bir süre sonra sizlere sağlıklı bir şekilde işlevini ve istediğiniz sonuçları elde etmemenizi yaşattığı sorunlar doğrultusunca karşı karşıya bırakabilir. Bu gibi durumlar sizlerin yeme ihtiyacınızı karşılayamaz ve can sıkıcı bir hal alır. İşte bu durumda bizler sizlerin bu tarz ve daha farklı sorunlarınıza çözüm sunmak ve daha sağlıklı ve uzun ömürlü bir şekilde cihazlarınızı makinalarınızı kullanabilmeniz için her daim aktif bir şekilde çalışmaktayız ve siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Siz müşterilerimiz sorunu yaşadığınız an biz teknik servis destek numaramızı arıyorsunuz. Bizler de sizlerin istediği zaman da ve istediği yere gelerek sorun yaşamış olduğumuz ocağınızın en ince detaylarına kadar inceliyoruz. 

Tüm parçaları göz ardı etmeksizin kontrol ediyor sorunun kaynağını neden sorun oluşturduğuna ve sizlere zorluk çıkardığını buluyor ve sizlere apaçık bir şekilde anlatıyor ve bakım onarım tamir gibi neler yapılması gerektiğini anlatıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz almış olduğumuz onay doğrultusun da yapılacak işlemleri değiştirilecek parçaları yapılacak olan onarım bakımını ve tamiratını hepsi kapsamında yapılacak olan tüm işlem faaliyetleri için belli bir maliyet hesaplaması yapıyor ve sizlere dile getiriyoruz. Sizler de vermiş olduğunuz onayla ocağınızı firmamıza tamir onarım bakım yapılacak işlem faaliyeti gösterilecek özel fabrika alanına götürüyoruz. Daha sonra sorun yaşadığınız ocağınızı tamir düzeneğimize yerleştiriyoruz. Tüm parçalarını sorun oluşturan hasara uğramış ve diğer sorun oluşturabilecek parçaları en ince detayıyla inceliyoruz. Daha sonra yapılması gereken onarımları bakımları tamiratları değiştirilmesi gereken parçaları değiştiriyoruz ve yapılması gerekenlerin hepsini büyük bir özenle ve titizlikle gerçekleştiriyoruz. Kullanmış olduğumuz parçalar orijinal parçalar olmakta ve garanti içermektedir. 

Daha sonra siz değerli müşterilerimize çalışır bir durum da teslim ediyoruz ve sağlıklı uzun ömürlü bir şekilde kullanabilmenize yardımcı olmuş oluyoruz.

SERVİS NOKTALARIMIZ


SERVİSİ TIKLA ARA