• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Arçelik Bulaşık Makinesi Arıza ışıkları

Arçelik Bulaşık Makinesi Arıza ışıkları

Arçelik bulaşık makinesi arıza meydana getirdiği zamanlar da kodlamalar ile ne tür arıza meydana getirdiği göstermektedir. Kodlamalar şu şekildedir.

H1 ısıtıcının arıza meydana getirdiğini ve makinenin bloke olduğu göstermektedir.

H2 NTC nin arıza meydana getirmiş olduğunu belirtmekte ve makinenin bloke bir durum da olduğunu göstermektedir.

H3 taşma şamandırasının aktif bir durum da olduğunu göstermekte ve makinenin bloke bir duruma getirmiş olduğunu göstermektedir.

SU suyun alış açısından hata meydana getirmiş olduğunu göstermekte ve 6 saat boyunca suyu alma işlemini denemekte olduğunu göstermektedir.

Bu tür arıza kodları aracılığı ile ne tür arıza ile karşı karşıya olduğunuzu net bir şekilde anlayabilirsiniz. Böyle durumlar da en başta kullanma kılavuzunu okumalı ve ne arızası meydana getirmiş olduğunu öğrenmeniz ve anlamanız gerekmektedir. En kısa zaman da bizlerle irtibata geçmeniz halin de bulaşık makinenizin çalışma verimi erken bir şekilde tekrara dönecektir. Bizler vermiş olduğumuz teknik servis hizmetin de 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde ve % 100 garanti vermekteyiz. Sizlere en iyi ve kaliteli bir şekilde hizmet sunmak adına her soruna önceden çözüm üretiyor ve her Arçelik bulaşık makinasının tamiratını onarımını bakımını konularca eğitim almış profesyonelce titiz bir şekilde çalışan ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmette 1 yıllık işçilik ve yedek parça garantisi veriyoruz. 

SERVİSİ TIKLA ARA