• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Arçelik buzdolabı kırmızı ünlem işareti yanıp sönüyor ne yapmalıyım?

Arçelik buzdolabı kırmızı ünlem işareti yanıp sönüyor ne yapmalıyım?

Buzdolabı makineniz ilk zamanlar da çalışma potansiyelini gelecek zaman içerisinde aynı şekilde yüksek verimli olarak gösteremeyebilir. Ve sizleri can sıkıcı bir durum ile karşı karşıya bırakmaktadırlar.

Arçelik buzdolabı makineniz kullanım işlevi esnasında kırmızı ünlem işareti yanıp sönüyor ise bu cihazınızın derecesel olarak ısısal açıdan bir sorun olduğunu teşkil etmektedir. Buzdolabı makinenizin üzerinde yanıp sönmeye devam ettiği sürece bu cihazınızın içinde ki ısının arttığı anlamına gelmektedir. Böyle bir durumda soğutucu görevi gören derece ayarını düşürebilirsiniz. Bu olay hala tekrar ediyor ise çalışma faaliyetini olumsuz bir şekilde etkiliyor ise bizlere bir telefon etmeniz gerekmekte ve kullanmış olduğunuz buzdolabı makinasının onarımı bakımı tamiratı gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bizler vermiş olduğumuz da 1 yıl işçilik ve orijinal yedek parça ve % 100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Sizlere çok daha iyi hizmetler verebilmek için gün geçtikçe teknolojiyi adım adım takip ediyor kendimizi geliştiriyor ve çözüm odaklı olarak işimizi gerçekleştiriyoruz. 

Bizlere internet sitemiz üzerinden ulaşabilir arıza hasar kaydı formunu doldurabilir ve hizmet alma teklifin de bulunabilir dilerseniz telefondan arayarak çok daha hızlı bir şekilde arıza hasar kaydı oluşturup teknik servisimizden destek isteyebilirsiniz. Bizler 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde çalışmaktayız. 
SERVİSİ TIKLA ARA