• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Ariston bulaşık Makinesi Arızaları ve ÇÖZÜMLERİ

Ariston bulaşık Makinesi Arızaları ve ÇÖZÜMLERİ

Ariston bulaşık makinesi arızaları ve çözümleri aşağıdaki soru ve cevaplarda bulmanız mümkündür.

ARİSTON BULAŞIK MAKİNESİ AÇILIYOR AMA ÇALIŞMIYOR.

Bu sorunun asıl sebebiyet olan kaynağı elektriksel bir bağlantıdan dolayı olabilir. Bu durumda yapmanız gereken en doğru şey bulaşık makinanızı yeniden programlayıp çalıştırmaya başlamanızdır.

ARİSTON BULAŞIK MAKİNESİ DÜĞMELERİ ÇALIŞMIYOR NEDEN

Bu sorunun asıl kaynağı elektriği verimli bir şekilde iletememesinden kaynaklı olabilir. Bundan dolayı makinanızı tekrardan aç kapa yaparak tekrar kontrol edin bir diğer çözüm yolu ise prizi fişten çıkarın ve tekrardan takın.

ARİSTON BULAŞIK MAKİNESİ YIKAMA ESNASINDA ÇOK SES ÇIKARIYOR.

Çok çeşitli ve ya fonksiyonlu tablet deterjanın kullanıldığından kaynaklı olarak bulaşık makinanız da sarsılma ve ya tıslama sesi çıkarmasında ki olumsuz etki aşırı miktarda köpüğün birikmiş olmasından kaynaklıdır.

ARİSTON BULAŞIK MAKİNESİ KAPAKTAN SU SIZDIYOR NEDENİ NEDİR ACABA

Bir önceki programda yıkama işlemi gerçekleştirmiş olduğunuz parlatıcı ekleme aşamasından aşırı miktar da koymanızdan kaynaklı olarak parlatıcı kısmından taşma ve  ya akma meydana gelmiş olabilir.

Bu gibi sorunları yaşamanız taktirde bizlerle çekinmeden en kısa zaman içerisinde iletişime geçiniz. Bu sayede sizlerin kullanmış olduğu bulaşık makinelerin tamiratını bakımını onarımını titiz ve çözüm odaklı bir şekilde ustaca çalışan personellerimizle gerçekleştirmekte ve 1 yıl işçilik artı yedek parça garantisi vermekteyiz.

SERVİSİ TIKLA ARA