• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Ariston bulaşık makinesi Nasıl resetlenir

Ariston bulaşık makinesi Nasıl resetlenir

Ariston bulaşık makinenizi sıfırlamak bazı sorunları kökten çözüm bir hale getirmektedir. Peki bu ariston bulaşık makinesinin resetlemesi nasıl yapılır.

Bulaşık makinenizin güç kontrollerini sıfırlamak için yapılması gerekenler şöyledir.

Ariston Bulaşık makinenizin güç kaynağını bir dakikalığına kesin. Bir dakika sonra ise tekrardan güç kaynağına bağlayın.

Ariston bulaşık makinenizin elektrik verimini sağlayan prizden fişini çekin ve tekrardan takın.

Ariston bulaşık makinesinin güç ünitesi sıkı bir şekilde bağlanmış ise kesiyi ana panel aracılığı kesin ve tekrardan paneli açın.

DİPNOT

Eğer ariston bulaşık makineniz de güç ve ışık açısından fonksiyonel olarak bir çalışma belirtisi yok ise kontrol kilidinin aktif bir şekilde etkinleştirilmediğinden kontrolünü yapın. Kontrol kilidiniz aktif bir hale getirilmiş ise kırmızı asma kilit modülün de bir simge yanabilir. Bu kontrol kilidini pasif bir hale getirmeniz adına kullanma kılavuzunda nasıl yapılacağı belirtilmiştir.

Bu sorunu bizzat çözemiyor ve ya makineniz hakkında hiçbir bilginiz yok ise sağlıklı bir çözüm olarak bizlerle iletişim kurmanızı öneririz. Bu sayede ariston bulaşık makinanızı daha sağlıklı ve uzun süreli kullanmanız açısından büyük bir destek sağlamış oluyoruz. Sizlere en kaliteli ve % 100 memnuniyeti sağlıyor aynı zaman da sorunlarınıza çözüm odaklı bir şekilde yaklaşıyoruz. Daha iyi hizmet vermek adına 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde çalışmaktayız.

SERVİSİ TIKLA ARA