• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Ariston Buzdolabı çalışıyor ama Soğutmuyor

Ariston Buzdolabı çalışıyor ama Soğutmuyor

Ariston buzdolabı makineniz günlük hayatta en çok aktif halde enerji sağlayarak elektrik aracılığı ile sürekli çalışan bir cihazdır. Kullanım süresi için de istenilen şekilde ve verimli bir şekilde çalışmamaya başlar ve arıza ve ya hasar ortaya çıkarmaktadır. Bu sorunlardan bazılarının sebebi şöyle olabilir. 

Yardımcı parça niteliği taşıyan rolenin arıza meydana getirmesi ve ya büyük hasar almış olması diğer ana parça olan kapasitörünün işlevsel açıdan olumsuz bir şekilde arıza ve ya hasar ortaya çıkarması  kompresör denilen diğer ana parçanın mekaniksel açıdan sıkışma ve ya arıza meydana getirmiş olması olabilir. Bu gibi durumlar da ilk yapmanız gereken şey buzdolabı makinenizin enerji elektrik geçişini sağlayan fişini prizden doğru bir şekilde çekmek ve içindeki besinleri içecekleri çıkarmaktır. Daha sonra mutlaka bizlerle irtibata geçmenizi öneririz. Bizler teknik servis olarak sizlerin ariston buzdolabınızın çalışıyor ama soğutmuyor olmasında ki sebeplerini ortaya çıkarmış olduğu arızanın nedenlerini açık bir şekilde bulmakta ve bakımını onarımını tamiratını titiz bir şekilde ve özverili bir şekilde konuca eğitimli ve ustaca işlerini profesyonelce yapan ekiplerimizle gerçekleştirmekteyiz. % 100 memnuniyet sağlamakta ve 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde çalışmaktayız. 

Her türlü ariston buzdolabı makinenizin onarımını bakımını tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Bizlere bir telefon etmeniz yeterlidir. 
SERVİSİ TIKLA ARA