• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Bosch no frost buzdolabı soğutma yapmıyor

Bosch no frost buzdolabı soğutma yapmıyor

Bosch nofrost buzdolabı makineniz gün içerisinde aktif bir şekilde çalışan ve besinlerinizin korunması açısından belirli bir derece de çalışan bir makinedir. Bu tar ev aletleri sürekli kullanımdan kaynaklı olarak arızalar meydana getirmekte ve sizlerin mağduriyet yaşamanıza sebep olmaktadır. 

Bosch nofrost buzdolabı makineniz de en çok görebileceğiniz arızalardan biri ise soğutma yapamıyor olmasıdır. Buzdolabı makinenizin soğutma yapamamasında bir çok etki olabilir bunlardan biri buzdolabı makinenizin kapağını açık unutmuş olmanız. Ama böyle bir durum söz konusu değil ise elektriklenmeden kaynaklı ise bir elektrik konusunda uzman kişilerden destek almanız gerekmektedir. Elektriksel bir sebepten dolayı kaynaklanmıyor ise mutlaka bizlerden iletişime geçmenizi öneririz. Zira kendiniz ve konuca bilgisi olmayan kişilerin buzdolabı makinenize müdahale etmesi sonucun da cihazınızı bir daha eski verimli bir şekilde çalışmasına engel olmuş olabilir ve ya can kaybı açısından olumsuz bir şekilde etkilenmenize sebep olabilirsiniz.

Bizler teknik servis olarak 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde çalışmaktayız. Bizlere dilediğiniz zaman irtibata geçebilir teknik servisimizden hizmet almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Bizler % 100 memnuniyet içerikli bir şekilde işimizi özverili ve titiz bir şekilde gerçekleştirmekte ve sizlerin bosch nofrost buzdolabı makinenizin her türlü bakımını onarımını tamiratını gerçekleştirmekteyiz. 
SERVİSİ TIKLA ARA