• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Buzdolabı az soğutuyor

Buzdolabı az soğutuyor

Buzdolabı makinesi hemen hemen her evin vazgeçilmez bir parçasıdır. Özellikle yaz ayların da meyvelerin sebzelerin içeceklerin ve diğer besinlerin bozulmamasına küflenmemesine bayatlamasını önlemektedirler. Buzdolabı makinenizi ilk satın aldığınız zamanlar da çalışma performansı oldukça yüksektir amma velakin ileriki zaman içerisin de çalışma performansın da olumsuz bir şekilde sorun olarak ortaya koymaya başlayabilir. 

Bu durum sağlığınız açısından olumsuz etkiler ortaya koymaya başlayabilir ve maddi açıdan zarara uğramaya başlayabilirsiniz. Bu tarz sorunlar da başlıca ön gösteren problemler buzdolabı makinanızın filtresinin tıkanması kompresörün arıza meydana getirmiş olması buzluk görevi gören kısmın kar yapması rezidanslarının yanması gaz sızıntısı ve ya diğer sorunlar meydana getirmesi boru parçaların da oluşan tıkanmaları ve benzeri sorunlar meydana getirebilir. Bu tip problemlerin baş göstermiş olması kullanmış olduğunuz buzdolabı makinenizin eski kombinasyon da çalışma fonksiyonu göstermemesinin birer kanıtıdır. Ve bu durum da teknik servisimizi aramanız yeterlidir. Bizler % 100 memnuniyet içerikli hizmetler sunmaktayız ve sizlere çok daha kaliteli hizmet sunmakta 1 yıl işçilik ve orijinal yedek parça garantisi sunmaktayız. Yapmış olduğumuz işte kesinlikle çözüm odaklı ve yapacağımız bakımı onarımı ve ya tamiratı büyük bir titizlikle ve özveriyle gerçekleştirmekteyiz. 

Bizlere 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde internet sitemiz aracılığı ile ulaşabilir dilerseniz telefon numaramızdan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
SERVİSİ TIKLA ARA