• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Buzdolabı Motor Değişim Fiyatı Ne Kadar

Buzdolabı Motor Değişim Fiyatı Ne Kadar

Buzdolabı makinesi servislerin de en çokta kompresörün verimli bir şekilde çalışmaması gibi sorunlarla karşı karşıya gelmemizdir. Peki bu kompresör nedir nasıl çalışır? Kompresör soğuk akışkan görevi gören soğutucu sistem içinde devir daim dolaşım faaliyeti gösteren bir pompadır. Tıpkı emme basma tulumbaya benzemekte ve aynı özelliği taşımaktadır. 

Piston dediğimiz parça aşağı yöne doğru inerken geçiş sağlayacak olan sıvı giriş borusu aracılığı ile emilim işlemini gerçekleştirir. Kompresör parçası uzun ömürlü çalışma faaliyetini 24 saat içinde aktif bir şekilde istenilen performansı sergileme konusunda önemli bir parça durumu görse de bu kullanım zamanı içerisinde olumsuz bir hal almakta ve ileriki zaman içerisinde işlevini yitirmeye başlamaktadır. bazı sorun teşkil eden durumlar vardır ve bu da kompresörün çalışma işlevini olumsuz etkilemektedirler. İşte bu durumlar şunlardır: yeterli denebilecek kadar kompresörün yağı olmaması ve ya fazla miktar da yağ basılması gevşek olan ve sıkı bir halde sabitlenmemiş pistonlar aşınma faaliyeti göstermiş olan yatak denilen parçalar kayışlı yatakların kayma eylemi göstermesi ve yerinden kayması kompresör parçasının arızalanmasında gösterilmiş olan tamir eyleminin yanlış ve ya eksik bir şekilde yapılmış olması kompresörün arıza meydana getirmesi ve çalışma verimini düşürmesi gibi sıralayabiliriz. 

Bu tarz hasarlar arızalar meydana geldiği vakit bizlere telefon numaramız aracılığı ile ulaşarak bakımını onarımını tamiratını yaptırabilir ve fiyatları öğrenebillirsiniz.
SERVİSİ TIKLA ARA