• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Çamaşır makinası Arızaları ve Çözümleri kodu

Çamaşır makinası Arızaları ve Çözümleri kodu

Çamaşır makinenizin de diğer buzdolabı fırın gibi bir çok kodlamalı hata arıza sinyal içeren kodlamalara sahiptir. Kodlamaları şu şekilde açıklamalı olarak sıralayabiliriz. 

E01 çamaşır makinenizin kapağının açık kalmış olduğunu gösterir. Makinenizin kapağını kapatın ve tekrardan programlayıp çalıştırın hata hala baş gösteriyor ise mutlaka bizlerle irtibata geçiniz. 

E03 çamaşır makinenizin pompasının arızalı ve ya pompa filtresinin tıkalı olduğunu ve ya pompanın elektriksel bir sorun meydana getirmiş olduğunu göstermektedir. Pompa filtresinin temizleme işlemini gerçekleştirin hata hala devam ediyor ise mutlaka bizleri arayınız. 
E04 çamaşır makineniz de aşırı miktar denecek seviye de su içerdiğini göstermektedir. Çamaşır makineniz suyu kendisi boşaltma işlemini gerçekleştirecektir. Boşaltma işlem faaliyeti gerçekleştikten sonra çamaşır makinenizi kapatın ve fişini çekin. Su kaynağını sağlayan musluğu kapatın ve lütfen bizlerle irtibata geçin. 

Bu kodlar sizin sağlıklı kullanmanız açısından aynı zaman da kullanma kılavuzunuzda da mevcuttur ve kullanma kılavuzunuz aracılığı ile çamaşır makinenizi tanıma konusunda yardımcı olmaktadır. Bu tarz sorunlar da yapılması gereken en doğru fiil bizleri aramanızdır. Bizler her türlü buzdolabı makinenizin bakımını tamiratını onarımını gerçekleştirmekte ve sizlere sağlıklı bir şekilde kullanmanız açısından yardımcı olmaktayız. İstanbulun Anadolu yakasının tüm semtlerin de teknik servis vermekte ve bizlere kolay bir şekilde ulaşabilmeniz adına 20 şube açmış bulunmaktayız. Bizlere bir telefon etmeniz yeterlidir. 
SERVİSİ TIKLA ARA