• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Kenwood Mikrodalga fırın tamiri

Kenwood Mikrodalga fırın tamiri

900 watt çapında çalışan bu minik mutfak robotlarımız hayatımızı kolaylaştıran kahraman minik aletler diyebiliriz. Kuruluşunda yardım almayı unutmayınız her ne kadar biliyoruz dersek bir o kadar yanlış yapabiliriz.

Peki bu KENWOOD ne markasıdır. Bir dizi otomobil sesi hi-fi kişisel ses profesyonel telsiz vb. Küçük teknolojik aleti yapan bir Japon firmanın adıdır. Cihazınızda problem yaşıyorsanız anlayan birilerine verebilirsiniz kenwoodun ömrü sağlamdır lakin ne kadar iyi kullanırsanız ömrü o kadar uzun olur. Bazen çok ısındığında da kendisini dinlenememelisiniz motor sistemi yanmamalıdır. Ya da fazla watt ile cihazı bloke bile edebilirsiniz. Hiç bir cihaz kendi sınırlarını zorlayacak derecede mükemmel yaratılmamıştır. Onları inşa eden biziz bu yüzden fazla cihazları harap etmemeliyiz.

Teknik servise ihtiyacınız olduğu an bizlere sitemizde mevcut olan arıza hasar kaydı formunu doldurabilirsiniz ve ya dilerseniz de bizlere müşteri hizmetlerinden telefon numaramız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizi aradığınız an hatta bekleme yapmadan yaşadığınız sorunları açık bir şekilde dile getirebilirsiniz. Bizler her türlü kenwood marka mikrodalga fırınınızın tamiratını tadilatını bakımını en kısa zaman içerisinde çözüm odaklı ve konularca usta niteliğin de eğitimli ekiplerimizle birlikte gerçekleştirmekteyiz. Sizlere %100 memnuniyet içeren kaliteli özverili ve titiz bir şekilde hizmet sunmaktayız. 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde çalışmaktayız ve sizlerin memnuniyetini önemsiyoruz.
SERVİSİ TIKLA ARA