• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Teknolojinin geliştiği her an boyunca an be an takip ediyor ve sizlere modern bir sistematik çalışmalarımızla geçmişten günümüze kadar onarım bakım gibi faaliyetleri aktif bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin memnuniyeti için elimizden geldiğince portatif bir şekilde çalışıyor ve sorunlarınıza çözümler üretiyoruz.

İşinin ehli olan ustalarca çalışmaktayız ve her soruna kolay çözüm üreten çeşitli fikirli müşteri memnuniyetini önemseyen kaliteyi benimseyen kişilerce çalışmaktayız. Çalışan usta personellerimiz sorun yaşadığınız buzdolabı cihazının bakım analizlerini yapar onarım gerektiren noktalarına değinir ve ona göre ortaya maliyet bedeli döker. Sizlerden hiçbir şekilde olumlu bir cevap alınmadığı taktirde cihazınıza herhangi bir tamirat faaliyeti gerçekleşmez. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız onay gereğince bakım onarım tadilat işlemlerimiz aktif hale getirilir ve cihazınızı çalışır bir durumda teslim etmiş oluruz.

Buzdolabı cihazınız ve ya diğer tüm elektronik aletlerinizin onarımı bütün eğitimler aracılığı ile bilgi toplamış ve pratik bir şekilde çözüm sunan ustalarımız ile çalışmaktayız. Her ne sorunu yaşarsanız yaşasın teknik servis olarak her zaman sizin yanınızda ve bir telefon kadar uzağınızdayız. Amacımız siz müşterilerimizin sunmuş olduğu teknik servisten tutun bakım onarım tamiratına kadar her koşulda ve her şekilde memnuniyet sağlamaktır. Firmamız elde etmiş olduğu başarıyı siz yaptığımız işten çalışma performanslarımızdan bilgi dolu ustalarımızın göstermiş olduğu çalışma sistematiğinden memnun kalan değerli müşterilere borçludur. Zira bu yürümüş olduğumuz ve ileri seviyede kalite teşkil ettiğimiz firmamızda sizlerde bizlere olan güvenleriniz aracılığı ile bu yolda yürüdünüz. Bundan dolayı her şeye rağmen bizlerle aynı yolda olduğunuz için bizlere problemlerinizi ve ya sorunlarınızı çözmemiz için danıştığınız için şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.

SAĞLAMIŞ OLDUĞUMUZ BİNLERCE MEMNUN MÜŞTERİ


Adım attığımız ve başarılı yüksek kalite sunduğumuz firmamızda bizleri yalnız bırakmayan bizlere her açıdan güvenen problemleriniz ya da sorunlarınız için bizlere danışan binlerce memnuniyet kazandığımız müşterileriz. Bizim kalitemize duymuş olduğunuz güven ve yapmış olduğunuz her olumlu dönüşleriniz hem ustaca çalışan personellerimizi hem de biz yöneticileri mutlu etmekte ve siz müşterilerimize büyük bir onur duymaktayız. Bu yürüdüğümüz yolda her an sizlerin desteğini bir telefon kadar uzağımızda olmasını dileriz çünkü bizler sizlere bir telefon kadar uzağınızda ve her açıdan olumlu bir şekilde sizlere her an dönüşler yapabilmek için hizmetinizdeyiz.


BİZ KİMİZ?

Bizler bir çok markanın mutfağın vazgeçilmezi olan beyaz eşyası buzdolabının bakımını onarımını tamiratını kusursuz bir şekilde sorunlarını çözen ve çözülemeyecek olan sorunları çözmek isteyen çaba harcayan siz değerli müşterilerimize kalitenin üst seviyesine taşımak isteyen ve bir çok müşterinin olumlu yorumlarını toplayan güvenini kazanan bir firmayız.
Siz müşterilerimize layık olduğunuz kalitedeki yüksek potansiyelli markalarla anlaşıyoruz ve sorunlarınıza çözümler üretmek için her markanın ayrıcalıklı olan özelliklerini sağlam kaynakçalar aracılığı ile öğreniyoruz. Siz değerli müşterilerimizin öngörmüş olduğu sorunlara en kısa zamanda yapılması gereken her buzdolabı onarımının bakımının tamirinin özelliklerini araştırıyor ve kusursuz bir şekilde hizmet sunmaya çalışıyoruz. 

Siz değerli müşterilerimizin değerli zamanlarını ön planda tutarak en kısa sürede buzdolabı cihazınızın bakım tamirat tadilat gibi gerekli yapılması gerekenleri yapıyor ve çalışır bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Firmamız oldukça donanımlı olmakla birlikte her bir çalışan personellerimizin alması gereken eğitimleri almış bir şekilde sizlerin sorunlarına sağlıklı bir açıyla hizmet sunmaktayız.
HEDEFİMİZ EN ÇOK TERCİH EDİLEN VE EN İYİ TEKNİK SERVİSİ OLAN FİRMA OLMAK.

Hedefimiz en çok tercih edilen ve olumlu sonuçlar doğuran oldukça verimli ve özveriyle çalışan personellerle birlikte her sorunlarınıza çözüm arayan bir firma olmak. Göstermiş olduğumuz buzdolabı tadilatın da tamiratın da onarımın da siz müşterilerin memnuniyetini sağlamak için oldukça işimizi büyük bir ciddiyetle ve özenle yapmaktayız. Firmamız siz müşterilerimizin daha sağlıklı bir şekilde buzdolabı cihazınızı kullanabilmeniz için tüm sorunlara çözüm üretmekte ve sağlamış olduğumuz kaliteyi sizlerle de paylaşmaktayız.

Gayemiz siz müşterilerimizin yaşamış olduğu buzdolaplarındaki sorunların onarımı bakımını tamiratını en iyi şekilde onarmak ve siz müşterilerimizin buzdolabı cihazınızı sağlıklı bir şekilde kullanmanızdır. Göstermiş olduğumuz ve olumlu sonuçlar elde etmiş olduğumuz bir çok donanımlı sorunlara çözümler kazandırdığımız müşterilerimiz tekrardan bizlerle iletişime geçmiş bulunmakta ve teknik servislerimizden oldukça memnun kalmaktadır. Müşterilerimize karşı oldukça açık bir şekilde hizmet sunmaktayız bu sayede buzdolabı onarım bakım tadilat tamirat gibi işlemlerden sonra sorularını su berraklığı niteliğinde cevaplıyoruz. Zira yapmış olduğumuz işte kazanmış olduğumuz deneyimler aracılığı ile göstermiş olduğumuz iş performansınızın ve sunmuş olduğumuz hizmetin arkasındayız.

SERVİSİ TIKLA ARA