• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Arçelik buzdolabı arıza ünlem işareti

Arçelik buzdolabı arıza ünlem işareti

Buzdolabı makinanızı kullanım esnasında oluşmuş olan arızayı ve ya hasarı bildirmek aracılığı ile ünlem işareti yansıtmaktadır. Buzdolabınızın gaz dolumu konusun da ihtiyaç duyuluyorsa dondurucu fonksiyonel açıdan yeterli bir çalışma performansı göstermiyorsa buzluk görevi gören raf kısmında herhangi bir sorun teşkil ediyorsa motor ile ilgili bir arıza bildirimi varsa soğutma açısından yaymış olduğu ışık kaynağında her hangi bir sorun teşkil ediyorsa sinyal olarak ünlem işareti yanar. Bu tar durumlar da buzdolabı makinenizin meydana getirmiş olduğu arızayı tam olarak nerden ve nasıl bir şekilde ortaya çıkardığını kontrol etmelisiniz. 

Elektriksel bir arıza teşkil ediyorsa eğer sigorta kutusu aracılığı ile elektrik enerji tüketimi konusunda kontrol etmeli ve enerji konusunda çalışma fonksiyonunu etkileyip etkilemediğini kontrol etmelisiniz. Eğer elektriksel bir arıza ise fişinin tam olarak takılı olup olmadığını kontrol ediniz ve elektrik alanında bilgili bir teknik servisi arayınız. Buzdolabı makineniz bu şekilde de elektriksel bir bakımdan dolayı verimli bir çalışma fonksiyonuna dönmediyse eğer teknik servisimize danışabilirsiniz. 

İsterseniz internet sitemiz de mevcut olan arıza hasar kaydı formunu doldurabilir ve hızlı bir şekilde bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayarak çok daha hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilir hatta bekleme gibi bir durum yaşamadan yaşadığınız sorunu çağrı merkezimizde çalışan personellerimize anlatarak çözüm üretebilirsiniz. Bizler en kısa zaman da çözüm odaklı bir şekilde buzdolabı makinenizin tamiratını gerçekleştireceğiz.
SERVİSİ TIKLA ARA