• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

ARCELIK BUZDOLABI SOGUTMUYOR ÇIT SESI GELIYOR

ARCELIK BUZDOLABI SOGUTMUYOR ÇIT SESI GELIYOR

Çeyizimizde olmazsa olmazı beyaz eşyamızın en önemli teknolojik aleti mutfağımızın en köşede yerini alan en küçük sorun yaşadığında abi yaaa hemen yaptırmalıyız dedirten yiyeceklerimizi koruyan kahraman olan en önemli teknoloji ürünüdür . Lakin çok çalıştığı için onunda sonsuz ömrü var diyemeyiz bazen bir yerden patlak verebilir. Örneğin buzdolabımız soğutmuyorsa.

E soğumazsa bozulur gıdalarımız peki buna sebep olan şeyler nelerdir? Kompresörün presyonlar da zayıflık olursa, buzdolabı sisteminde kaçaklık varsa, akışkan gazın tıkalı olmasi, mekanik tünerlerse problem olması, defroz sansüründe açıklık ya da kısa devre gösterimi olduğunda, kanal ısıtıcı onay değerleri düşük gösteriyorsa, evap ısıtıcında değer kaybı varsa, kanalda tıkanıklık varsa, kartta sorun varsa, kit grubunda arıza söz konusuysa buzdolabınız soğutma işlemini sağlam yapamaz bu yüzden arçelik servis personellerimiz ellere hizmet için varlar. Ayrıca gerekli iletişim adresleriyle beraber iletişim halinde olup teknik servise yollanabilir. Ayrıca aklınızdaki tüm soruları cevaplayarak içinizi ferah tutmanızda destekçi olurlar. 

ÇIT sesi neden çıkıyor ki diyorsanız hemen cevaplayalım buzdolabınızın motoru yandığında o sesi çıkarabilir. Ya da motorun üzerinde tetkikten sorun yaşanabilir.

Fazla watt harcandığı için sartellerde atabilir. Motor kitlendiginde de olabiliyor. Yanı her koşulda size beni muayene ettir diyebilir buzdolabımiz.
SERVİSİ TIKLA ARA