• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Elektrik kesintisinden sonra buzdolabı çalışmıyor

Elektrik kesintisinden sonra buzdolabı çalışmıyor

Buzdolabının çalışma faaliyetini yerine getirme ve aktif bir şekilde kombinasyonel bir şekilde çalışır bir durumda iken ani elektrik kesintilerinin oluşması ile cihazınız da beklenmedik sorunlar ve ya dikkat edilmesi gereken ve bakım yapılması gereken arızalar meydana getirmektedir. Buzdolabı makinenizin ani bir şekilde elektrik kesintisinden kaynaklı sonrasında çalışma fonksiyonunu etkileyen bir çok arızalar vardır. Elektrik kesintisi sonucu ve ya diğer tabiri ile ani voltaj düşmesi sebebi ile de buzdolabı makinanız büyük oranda etkilenebilir. Bu tip sorunlar da buzdolabı otomatik kilitleme moduna geçmekte ve buzdolabınızın kullanım faaliyeti açısından kısıtlama getirmektedir. 

Elektrik akımının enerji açısından buzdolabını geç bir süre içinde devreye girmesine sebep oluyor ve normal fonksiyonlardan ayrı bir fonksiyonu sorun olarak ortaya çıkartıyor. Bu sistemin normal fonksiyonunu olumsuz bir şekilde etkilemesi halinde hava sirkülasyonunun geçmesine ve buzdolabı makinasının verimli bir çalışma halini almasına yarayan boru sistemlerini dondurma işlemi ile olumsuz bir şekilde etkileşim sağlayarak kullanmış olduğunuz buzdolabı makinanızın verimini düşürüyor. Bizler teknik servis olarak sizlerin bu sorununa kesin çözüm odaklı yaklaşmakta ve % 100 memnuniyet sağlayarak kaliteli hizmetler vermekteyiz. 

Yapmış olduğumuz hizmette sizlere 1 yıl işçilik ve orijinal yedek parça garantisi vermekteyiz. İstanbulun Anadolu yakasının tüm semtlerin de aynı gün içerisin de teknik servis hizmeti sunmaktayız.
SERVİSİ TIKLA ARA