• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Vestel buzdolabı 5r arıza Kodları

Vestel buzdolabı 5r arıza Kodları

Vestel buzdolabı makinesi kullanım açısından bazı zamanlarda uyarılar niteliğinde ortaya kodlamalar belirterek arızaların sebebiyetini ve nerden kaynaklandığını gösterebilir. 

Vestel buzdolabı SR arıza kod

Bu kodun anlamı arızaların meydana gelmesinden kaynaklı olarak buzdolabı makinenizin üstünde ki ekranda kırmızı bir renkte belirtmekte ve sinyal vermektedir. Bunun sebebi ise buzdolabı makineniz de hasar meydana gelmiş olan parçalardan kaynaklı olarak ve ya soğutma sistemin de her hangi bir sorun teşkil edildiğin de ortaya çıkmaktadır. Bu durumda yapmanız gereken en doğru eylem teknik servisten destek istemeniz ve Vestel buzdolabı makinenizin tamiratını bakımını onarımını yaptırmanızdır.

ARIZA BELİRTİSİ

SR yanıp sönüyor ise hata kodu kırmızı renkte Vestel buzdolabı makinenizin üstünde ki ekranda kırmızı renkte yansımakta ise SR kodu ve ünlem işareti (!) yanıyor ise arızanın meydana gelmiş olduğu bölümdeki sembol kırmızı bir renkte yanıp sönüyor ise dondurucu bölümde diğer bir LF hata kodu ve ya LC hata kodu görülüyor ise BİP sesi duyuluyor ise bunun sonuç olarak buzdolabı makineniz de hee hangi bir hasar geldiğini kodlamalar ve sinyaller olarak belirtmektedir ve en kısa zaman içerisin de bizlerle irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Bizler teknik servis olarak sizlerin Vestel buzdolabı makinesinin her tülü tamiratını bakımını onarımını titiz bir şekilde çözüm odaklı olarak yapmaktayız. 
SERVİSİ TIKLA ARA