• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Vestel nofrost buzdolabı alt kısmı soğutmuyor

Vestel nofrost buzdolabı alt kısmı soğutmuyor

Buzdolabı makineniz zaman içerisin de kullanımdan kaynaklı olarak ve ya temiz bir şekilde kullanılmadığından ve ya zamanın da bakımı gerçekleşmediğinden dolayı arıza ve ya hasar meydana getirmeye başlar ve bu da sizlerin can sıkıcı durumlarla karşı karşıya kalmanıza sebebiyet oluşturur. Vestel buzdolabı makinenizde sık olarak görülen sorunlardan biri ise alt kısmının soğumamasıdır. En çok can sıkıcı durum hal almış olan arıza sorunu ve besinlerinizin sağlıklı bir şekilde kullanım açısından olumsuz etki yaratan bir programdır. 

Bu sorunun sebebiyet oluşturan kısmı hava kanalların da aktif bir şekilde fan görevi gören parçanın zaman içerisinde buz birikimi meydana getirmesi ve tıkamasından kaynaklı bir durumdur. Bu tarz bir durumla karşılaştığınız an ilk önce elektrik kaynağını sağlayan fişi prizden çıkarıp buzdolabı makinenizin kapaklarını açık bırakmanız ve içindeki besinleri çıkarmanızdır. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra 48 saat boyunca o şekilde oda sıcaklığında bırakmalı ve buzların erimesine yardımcı olmalısınız eğer ki durum hala aynı ise bizlere bir telefon etmeniz yeterlidir. Bizler teknik servis olarak sizlere bizzat çözüm odaklı bir şekilde Vestel nofrost buzdolabı makinenizin tamiratını onarımını bakımını konuca eğitimli ve işlerini titizlikle özveriyle yapan ustaca ekiplerimizle gerçekleştirmekteyiz. 

Sizlere bir telefon kadar yakınız. İsterseniz internet sitemiz üzerinden de arıza hasar kaydı doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 
SERVİSİ TIKLA ARA