• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Klima Servisi

Klima Servisi

Klimalar her evde iş yerlerin de kamusal şirketler de ofisler de mevcut olan bulunduğu ortamı ısıtan ya da serinleten elektriksel cihazlardır. Yaz aylarının sıcaklığından kurtaran ve kışın odaları belli bir seviyede sıcaklık kazanmasına sağlayan ayarlanabilir bir çok boyuta ve özelliğe sahip büyüklü ve ya küçüklü makinalardır. Bazı durumlar da sürekli çalışarak aktif bir şekilde kullanılan bu cihaz bir süre sonra mutlaka bakım gereksinimi oluşturur. Zira bakımını onarımı yapılmadığı sürece bu klima cihazlarınız sizlere istediği ısıyı vermeyerek sağlığınız açısından olumsuz durumlar ve mağduriyetler yaşatabilir. 

Klima içeresinde mevcut olan ve hava akışını sağlayan filtreler teknik servis aracılığı ile değiştirilmeli ve ya temizlenmelidir. İşte bu tarz olumsuz durumlar da siz değerli müşterilerimiz bizleri arayarak teknik servis hizmetlerimiz aracılığı ile klima cihazlarınızı daha sağlıklı bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Firmamız olarak konular hakkında bilgili eğitimli personellerimizle sizlerin sağlığınızı hassasiyetinizi önemseyerek işimizi çok daha özverili ve titizlikle gerçekleştiriyoruz. 

Enerji tasarrufu açısından da öngörerek klima cihazlarınızın bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırmanızı teknik servis olarak öneriyoruz. Aynı zaman da siz müşterilerimizin hem sağlığını hem de ekonomisini düşünüyoruz. Sizlerin cebinizden çıkacak parayı öngörerek ekonomik husus içeren çözümler üretiyor ve sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz. Bizler firmamız olarak adımızı yüksek bir şekilde edilen kazanç ya da kazançlarla değil siz değerli müşterilerimizin memnuniyetleri ile nam salmak istiyoruz. Siz müşterilerimize en kaliteli bir şekilde hizmetler sunmak için en iyisi olmaya çalışıyor ve sorunlarınıza her daim orijinal parçalarla çözümler arıyoruz. Sizlerin en iyi kaliteyi hak ettiğinizi düşünüyoruz bu yüzden elde etmiş olduğumuz kazancı önemli bir husus olarak değerlendirmiyor ve memnuniyetinizi kazanmış olduğunuz siz değerli müşterilerimizin güvenlerini sağ duyularımız olarak biliyoruz. Siz memnuniyet kazanmış olan müşterilerimiz bizlerin sağlam temeller atmış olduğumuz güvenilir prestijli kaliteli firma olduğumuzu öngösterir ve sizler memnun müşteriler sayesinde tüm personellerce onur duyuyoruz.

SERVİS NOKTALARIMIZ


SERVİSİ TIKLA ARA