• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Buzdolabı soğutuyor ama dondurmuyor

Buzdolabı soğutuyor ama dondurmuyor

Buzdolabı makinesi zaman zaman soğutma görevini yerine getirebiliyor amma velakin muhafaza edilen buzluk kısımdaki besinleri dondurmuyor olabilir böyle durumlar da buzdolabı makinenizin sorununun nerden kaynaklandığını inceleyerek bakmanız gerekmektedir. Buzdolabı makineniz 465 NF gibi bir model ise  evap kısmının kapak kısmını yerinden çıkartınız . Evaporatörün alt kısmına elinizle dokunarak bakın (ara bölmesine) eğer ki  orada sıcaklık hissediyorsanız cihazın arka tarafında timer vardır ve  o ortaya arıza  hasar olarak meydana çıkmış ve bir sorun teşkil etmiş olabilir.

Ve ya takılı bir şekilde kalmış olabilir. Buzdolabı makineniz hem çalışıp hem de defrost ısıtıcılarını devreye soktuğundan soğutma işlemini yapması konusunda imkansız bir hale gelmiştir. Buzdolabı makineniz hasar ve ya arıza meydana getirmiş olduğu zamanlar da ve ya çalışma fonksiyonu verimli olmadığı zamanlar da bizlere bir telefon etmeniz yeterlidir. Bizler 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde çalışmakta olup sizlere çok daha kaliteli ve memnuniyet içerikli hizmetler sunmakta ve teknolojiyi adım adım takip etmekteyiz. Bizlere isterseniz internet sitemizde mevcut olan arıza hasar kaydı formu doldurarak iletişime geçebilir dilerseniz telefon numaramız ile arayarak çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Bu arada çağrı merkezimize ulaşmanız doğrultusun da telefon hattın da beklemenize gerek yoktur. Sizlerle sağlıklı bir şekilde iletişime geçmek için bir çok alternatif yollar sunmaktayız.
SERVİSİ TIKLA ARA