• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Endüstriyel Buzdolabı Servisi

Endüstriyel Buzdolabı Servisi

Endüstriyel ne demek önce onu açıklayalım.  Sanayi ile ilgili olan her şeye endüstriyel adı verilir. Her beyaz eşya hakkında tamirat tadilat onarım bakım vb. sorunları çözmekte yardımcı olurlar.
Lakin bunu tek buzdolabı beyaz eşyasını ele alırsak eğer buzdolabında yaşanan sorunları da ele almış olur. Buzdolabı gıdaları iyi muhafaza ediyorsa, gereksiz bir ses çıkartma eylemindeyse meyve sebze hemen çürüyorsa, yiyeceklerde gereksiz bir koku varsa istenildiği performansta çalışmayarak sizleri mağduriyet yaşatıyorsa eğer servisi aramalıyız.

En iyi şekilde tamiratı yapılıp müşteriye teslim edilir. Bazen problem olduğunda değil 6 ay ya da 1 yıl süreyle aralıklı nasıl muayene oluyorsak biz beyaz eşyalarımızı da muayene bakımını yaptırmalıyız. Sağlığımız ile oynamamalıyız. 
Ayrıca servislerimiz de çalışan personeller profesyoneldir. Bu yüzden işlerini her daim temkinli ve iyi yapmaktadırlar. Bu yüzden aklınızı kurcalayan sorularınızı doğru şekilde cevaplayıp sizin gönlünüzün ferah olmasını da sağlamaktayız.

Teknoloji gelişti bu yüzden bazı şeyleri insan eliyle yapılmadığı için makinalar kusursuz iş yapmaktadır. Yani hatasız makinalar piyasaya sürülür. Endüstriyel buzdolabı makineleri profesyonel ekiplerce takip etmekteyiz ve vermiş olduğumuz hizmette %100 memnuniyeti sunmaktayız. Yapmış olduğumuz teknik serviste işimizi büyük bir titizlikle gerçekleştirmekte ve orijinal yedek parçalar kullanmaktayız. Sizlerin sorunlarını çözüm odaklı olarak çalışmakta ve kaliteli bir şekilde hizmetler sunmaktayız. Bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.
SERVİSİ TIKLA ARA