• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Vestel buzdolabı 6u hatası

Vestel buzdolabı 6u hatası

Vestel buzdolabı makineniz kullanılma şekline göre ve ya arızasal sorunlarda kaynaklı ortaya bir çok sorun niteliğinde hasarlar sunabilir. Bu durumlardan biri ise 6u hatasıdır. 6 u hatası soğutucu bölümün soğutma niteliğinde işlevini tam olarak yerine getiremeyerek arıza meydana getirmesidir. Bu sorun ile karşı karşıya kalmanız durumun da Vestel buzdolabı makinenizin içerisinde muhafaza ettiğiniz meyveler sebzeler içecekler ve diğer besinler de çürüme kokma küflenme bayatlama gibi sorunlar oluşmaya başlayabilir. 

Dondurucu niteliği taşıyan üst dolap kısmında muhafaza etmiş olduğunuz et ve et ürünleri de bu sorunlardan etkilenerek sağlıksız bir besin niteliği haline gelmeye başlayacaktır. Böyle durumda yapmanız gereken ilk şey fişi elektrik verimini almış olduğu prizden çekmeniz ve içini boşaltarak biz teknik servislerden destek istemenizdir. Bizler sizlerin arıza meydana getirmiş olan ve 6u hatası vermiş olan Vestel buzdolabı makinenizin kontrollü ve dikkatli bir şekilde bakımını onarımını tamiratını bilgili konuca ustalaşmış profesyonel ekiplerimizle gerçekleştirmekte ve sizlere 1 yıllık işçilik artı orijinal yedek parça garantisi ve % 100 memnuniyet sunmaktayız. 

Sizlere çok daha sağlıklı bir şekilde hizmet sunmak adına 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde çalışmakta ve her türlü Vestel buzdolabı makinenizin tamiratını onarımını bakımını gerçekleştirmekteyiz. Bizlere isterseniz internet sitemiz üzerinden dilerseniz arayarak irtibata geçebilirsiniz.
SERVİSİ TIKLA ARA