• İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Hizmet Vermekteyiz.
  • Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 21:30

Vestel Buzdolabı anahtar işareti

Vestel Buzdolabı anahtar işareti

Vestel buzdolabın da nedensizce görmüş oduğunuz anahtar işareti bir çocuk kilini oluşturmaktadır. Eğer ki çok yanıp sönüyor ise bu cihazsal açıdan bir arıza meydana getirmiş olduğunu göstermektedir ve sensörlerden kaynaklıdır. Bu sorunun diğer ortaya çıkma sebeplerinden biri ise timerden yani zamanlayıcıdan kaynaklı olabilir. Kompresörden kaynaklı arızalar meydana geldiği vakitte ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi durum da ilk önce cihazınızı daha iyi tanıyabilmek adına kullanma kılavuzunu okuyunuz. Aynı zaman da kendiniz müdahale etmemeli ve sağlığınızı da tehlikeye atmamalı can ve mal kaybı yaşamamalısınız. 

Bilmediğiniz bir konu doğrultusunca müdahale etmeniz doğrultusunda Vestel buzdolabı makineniz de çok daha büyük arızalar ve ya hasarlar meydana getirebilir ve cebinize de zarara uğratabilirsiniz. Bizler teknik servis olarak sizlere çok daha iyi ve kaliteli aynı zaman da verimli bir şekilde iletişim kurmak adına ve sorunlarınıza çözüm odaklı bir şekilde yaklaşmaktayız ve 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Sizlere vermiş olduğumuz hizmette % 100 memnuniyet ve 1 yıllık işçilik artı olarak da orijinal yedek garantisi vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçmeniz oldukça kolaydır. İnternet sitemiz aracılığı ile arıza hasar kaydı formunu doldurabilir ve ya dilerseniz telefon numaramızdan arayarak çağrı merkezimize hatta bekleme yapmadan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
SERVİSİ TIKLA ARA